Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Add
jv: Tambah

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
jv: Matur nuwun sampun ndaftar akun teng mriki. Akun panjenengan téksih ditahan teng administrator situs.<br />Maksudipun, cathetan pendaftaran lan pituduh saklanjute sampun dikirim teng e-mail panjenengan.

en: Registration successful. You are now logged in.
jv: Pendaftaran sukses. Sampéyan saiki uwis bisa mlebu log.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
jv: Pesen Wilujeng Rawuh karo pitudhuh liyané wis dikirim marang alamat email sampéyan.
