Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Add
ka: დამატება
