Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: title
ro: titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Add
ro: Adaugă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Step
ro: Pas

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ro: Vă mulţumim pentru înscrierea pe acest sit. În acest moment, contul dumneavoastră aşteaptă aprobarea administratorului.<br /> Între timp vi-a fost trimis, pe adresa de e-mail furnizată, un mesaj de bun venit care conţine şi instrucţiuni preliminarii.

en: Registration successful. You are now logged in.
ro: Înregistrare cu succes. Acum sunteți autentificat.
