Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Add
te: చేర్చు

en: Registration successful. You are now logged in.
te: నమోదు విజయవంతం. మీరు ఇప్పుడు లోనికి ప్రవేశించవచ్చు.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
te: సూచనలతో కూడిన స్వాగత సందేశాన్ని మీ ఈమెయిలు చిరునామాకి పంపించాం.
