Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: title
tr: başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Add
tr: Ekle

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
tr: Hesap başvurunuz için teşekkürler. Hesabınız şimdilik site yöneticisi tarafından onaylanmayı bekliyor.<br />Bu arada, parolanızla birlikte detaylı yönergeler e-posta adresinize gönderildi.

en: Registration successful. You are now logged in.
tr: Kayıt başarıyla tamamlandı. Şu an giriş yapmış durumdasınız.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
tr: Ayrıntılı talimatlar içeren bir hoşgeldiniz iletisi e-posta adresinize gönderildi.
