Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: title
vi: tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Add
vi: Thêm

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Step
vi: Bước

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
vi: Cám ơn bạn đã đăng ký tài khoản người dùng. Tài khoản của bạn đang chờ được xét duyệt.<br />Trong thời gian chờ đợi, vui lòng kiểm tra e-mail của mình để xem thông tin với các hướng dẫn chi tiết vừa được gửi tới cho bạn.

en: Registration successful. You are now logged in.
vi: Việc ghi danh thành công. Bây giờ bạn đã đăng nhập.

en: Edit @title
vi: Sửa @title

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
vi: Một thư thông báo với các hướng dẫn chi tiết đã được gửi tới hòm thư của bạn.
