Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Add
az: Əlavə et

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Registration successful. You are now logged in.
az: Qeydiyyat uğurlu oldu. İndi daxil olmusunuz.
