Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: title
be: назва

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Add
be: Дадаць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
be: Дзякуй за рэгістрацыю. Ваш рахунак чакае разгляду адміністратарам сайта.<br />Вам высланы ліст з далейшымі інструкцыямі па эл. пошце на ваш адрас.

en: Registration successful. You are now logged in.
be: Рэгістрацыя паспяховая. Вы ўвайшлі ў свой рахунак.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
be: Вам высланы ліст з далейшымі інструкцыямі па эл. пошце на ваш адрас.
