Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
