Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱས་པར་བཀའ་དྲིན་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་དེས་ད་ལྟ་དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པའི་ངོས་འཛིན་སྒུག་བཞིན་ཡོད།<br /> དུས་མཚུངས་སུ། དགའ་བསུའི་ཡིག་གེ་དང་བཀོལ་སྤྱོད་མཛུབ་སྟོན་ཞིག་ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་དུ་བསྐུར་ཡོད།

en: Registration successful. You are now logged in.
bo: ཐོ་འགོད་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་འདུག ཁྱེད་རང་ད་ལྟ་ནང་འཇུག་བྱས་ཟིན།

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
bo: དགའ་བསུའི་ཡིག་གེ་དང་བཀོལ་སྤྱོད་མཛུབ་སྟོན་ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་དུ་བསྐུར་ཡོད།
