Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: title
ca: títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Add
ca: Afegeix

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Step
ca: Increment

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ca: Gràcies per demanar un compte. El vostre compte està ara pendent d'aprovació per l'administrador del lloc web.<br />Mentrestant, s'ha enviat un missatge de benvinguda amb instruccions addicionals a la vostra adreça de correu electrònic.

en: Registration successful. You are now logged in.
ca: Registre realitzat correctament. Ara ja esteu validat al sistema.

en: Edit @title
ca: Edita @title

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ca: S'ha enviat un missatge de benvinguda amb instruccions addicionals a la vostra adreça de correu electrònic.
