Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: title
gl: título

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Add
gl: Engadir

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Step
gl: Paso

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
gl: Grazas por solicitar unha conta de usuario. Actualmente a súa conta está pendente de autorización polo administrador do sitio.<br />Mentres se autoriza, enviouse á súa dirección de correo unha mensaxe de bienvenida con instrucións adicionais.

en: Registration successful. You are now logged in.
gl: O rexistro produciuse con éxito. Xa iniciaches a sesión.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
gl: Unha mensaxe de benvida con instrucións adicionais foi enviada a súa dirección de correo electrónico.
