Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Add
km: បន្ថែម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
km: អរគុណ​សម្រាប់​ការ​បង្កើត​គណនី​ ។ គណនី​របស់​អ្នក​កំពុង​រងចាំ​ការ​យល់ព្រម​ពី​អ្នកគ្រប់គ្រង​តំបន់​បណ្តាញ ។<br />ក្នុង​ពេល​នេះ សារ​ស្វាគមន៍​ជាមួយ​នឹង​សេចក្តី​ណែនាំ​បន្ថែម​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ទៅ​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក ។

en: Registration successful. You are now logged in.
km: ការ​ចុះឈ្មោះ​បាន​ជោគជ័យ ឥឡូវ​អ្នក​បាន​ចូល​ហើយ ។

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
km: សារ​ស្វាគមន៍​ដែលមាន​សេចក្ដី​ណែនាំ​បន្ថែម​ត្រូវបាន​ផ្ញើ​ទៅ​កាន់​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក ។
