Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Add
mr: समाविष्ट करा
