Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: title
nn: tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
nn: Takk for søknaden om ein brukarkonto. Før du kan ta den i bruk, må kontoen din først godkjennast av nettstadens administrator.<br />I mellomtida kan du lese velkomstmeldinga med ytterlegare informasjon, som er sendt til di epostaddresse.

en: Registration successful. You are now logged in.
nn: Registreringa var vellykka. Du er no innlogga.
