Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Add
ps: زیاتول
