Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: title
ru: заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Add
ru: Добавить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Step
ru: Шаг

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ru: Благодарим за желание создать учётную запись на нашем сайте. Ваша заявка сейчас отправлена на утверждение администратору сайта.<br /> Приветственное сообщение с дальнейшими инструкциями было выслано на ваш электронный адрес.

en: Registration successful. You are now logged in.
ru: Регистрация успешна. Вы вошли в систему.

en: Edit @title
ru: Редактировать @title

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ru: Дальнейшие инструкции отправлены на указанный почтовый адрес.
