Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: title
sk: názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Add
sk: Pridať

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Step
sk: Krok

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sk: Ďakujem, že ste požiadali o účet. Váš účet práve čaká na schválenie administrátorom stránky.<br />Zatiaľ vám bola na vašu e-mailovú adresu odoslaná uvítacia správa s detailnými pokynmi.

en: Registration successful. You are now logged in.
sk: Úspešná registrácia. Boli ste prihlásený.

en: Button labels
sk: Označenia tlačidiel

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sk: Uvítacia správa s ďalšími inštrukciami bola zaslaná na vašu e-mailovú adresu.
