Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha
