Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: title
sv: titel

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Add
sv: Lägg till

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Step
sv: Steg

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sv: Tack för att du ansökt om ett konto. Din ansökan väntar nu på att bli behandlad av en administratör.<br />Under tiden har ett välkomstmeddelande och instruktioner skickats till din e-postadress.

en: Registration successful. You are now logged in.
sv: Registreringen lyckades. Du är nu inloggad.

en: Edit @title
sv: Redigera @title

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sv: Ett välkomstmeddelande med vidare instruktioner har skickats till din e-postadress.
