Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: title
th: ชื่อ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
