Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Add
ug: قوشۇش

en: Registration successful. You are now logged in.
ug: تىزىملىنىش مۇۋەپپىقىيەتلىك بولدى. ھازىر تور بېكەتكە كىرىۋاتىسىز.
