Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Add
ast: Amestar
