Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: title
cs: nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Add
cs: Přidat

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
cs: Děkujeme za podání žádosti o účet. Vaše žádost momentálně čeká na schválení administrátora webu.<br />Zatím si můžete přečíst uvítací zprávu s dalšími instrukcemi, jež byla odeslána na Vaši e-mailovou adresu.

en: Registration successful. You are now logged in.
cs: Registrace proběhla úspěšně. Nyní jste přihlášeni.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
cs: Na vaši e-mailovou adresu byla odeslána uvítací zpráva s dalšími instrukcemi.
