Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: title
el: τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Add
el: Προσθήκη

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
el: Ευχαριστούμε για την υποβολή αίτησης για λογαριασμό. Ο λογαριασμός σας είναι υπό έγκριση από το διαχειριστή του ιστοτόπου.<br />Στο μεταξύ, ένα μήνυμα καλωσορίσματος με περαιτέρω οδηγίες έχει αποσταλλεί στη διεύθυνση e-mail σας.

en: Registration successful. You are now logged in.
el: Η εγγραφή ολοκληρώθηκε με επιτυχία. Είστε τώρα συνδεδεμένοι στο σύστημα.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
el: Ένα μήνυμα καλωσορίσματος με περαιτέρω οδηγίες έχει αποσταλεί στη διεύθυνση e-mail σας.
