Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: title
et: pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Add
et: Lisa

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
et: Täname sind uue konto loomise eest. Sinu konto ootab saidi administraatori heakskiitu.<br />Seniks saadeti sinu meiliaadressile tervitussõnum edasiste juhistega.

en: Registration successful. You are now logged in.
et: Registreerimine õnnestus. Oled nüüd sisse logitud.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
et: Tervitustekst edasiste juhistega saadeti sinu meilile.
