Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: title
fil: pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Add
fil: Idagdag
