Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: title
gu: શીર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Add
gu: ઉમેરો
