Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Add
he: הוספה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
he: תודה על בקשתך לפתיחת חשבון. החשבון שלך כרגע ממתין לאישור אצל מנהל האתר.<br />בינתיים, הודעה ראשונית וכן הוראות נוספות נשלחו לכתובת הדוא"ל שציינת.

en: Registration successful. You are now logged in.
he: ההרשמה הסתיימה בהצלחה ונכנסת לאתר.

en: Edit @title
he: עריכת @title
