Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: title
hr: naslov

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Add
hr: Dodaj

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
hr: Hvala na prijavi. Vaš račun čeka odobrenje administratora.<br />U međuvremenu su, na unešenu adresu e-pošte, poslane dodatne upute.

en: Registration successful. You are now logged in.
hr: Registracija uspješna. Sada ste prijavljeni.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
hr: Poruka dobrodošlice s daljin uputama je poslana na vašu e-poštu.
