Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: title
hy: վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Registration successful. You are now logged in.
hy: Գրանցումը բարեհաջող ավարտված է և դուք արդեն մուտք եք գործել համակարգ։
