Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: title
is: titill

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Add
is: Bæta við

en: Registration successful. You are now logged in.
is: Skráning tókst. Þú ert nú skráð(ur) inn á vefinn.
