Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
kn: ಸ್ವಾಗತ ಸಂದೇಶ ಮತ್ತು ಅಗತ್ಯ ಮುನ್ಸೂಚನೆಗಳನ್ನು ಹೊತ್ತ ಮಿಂಚಂಚೆಯನ್ನು ತಮ್ಮ ವಿಳಾಸಕ್ಕೆ ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ.
