Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: title
lv: virsraksts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Add
lv: Pievienot

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Registration successful. You are now logged in.
lv: Reģistrācija sekmīga. Jūs šobrīd esat ienācis mājaslapā.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lv: Ziņa ar tālākām instrukcijām tika nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.
