Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: title
mn: гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Add
mn: Нэмэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
