Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
