Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: title
nl: titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Add
nl: Toevoegen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Step
nl: Stap

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
nl: Hartelijk dank voor uw accountaanvraag. Deze aanvraag wacht nu op goedkeuring van de websitebeheerder.<br />Een bericht met nadere instructies is naar uw e-mailadres verstuurd.

en: Registration successful. You are now logged in.
nl: Registratie is gelukt. U bent nu ingelogd.

en: Edit @title
nl: Wijzig @title

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
nl: Een bericht met instructies is naar uw e-mailadres verstuurd.
