Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: title
oc: títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Add
oc: Apondre

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
oc: Mercés d'aver demandat un compte novèl. Vòstra requèsta es en espèra de validacion per l'administrator del site.<br />En esperant, un messatge de benvenguda es estat mandat a vòstra adreça de corrièr electronic.

en: Registration successful. You are now logged in.
oc: Enregistrament efectuat. Ara, sètz identificat.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
oc: Un messatge de benvenguda amb instruccions addicionals es estat mandat a vòstra adreça de corrièr electronic.
