Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Add
os: Бафтау
