Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: title
pl: tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Add
pl: Dodaj

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Step
pl: Krok

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
pl: Dziękujemy za zgłoszenie chęci założenia konta. Konto oczekuje w tej chwili na zatwierdzenie przez administratora witryny.<br />Tymczasem hasło i dalsze instrukcje zostały przesłane na podany adres e-mail.

en: Registration successful. You are now logged in.
pl: Tworzenie konta zakończyło się pomyślnie i nastąpiło zalogowanie do witryny.

en: Edit @title
pl: Edytuj @title

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
pl: Wiadomość powitalna z dalszymi instrukcjami została wysłana na Twój adres e-mail.
