Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: title
sl: naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Add
sl: Dodaj

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sl: Za zahtevo se vam zahvaljujemo. Vaš račun trenutno čaka na administratorjevo odobritev.<br />Po e-pošti vam je bilo poslano pozdravno sporočilo z nadaljnimi navodili.

en: Registration successful. You are now logged in.
sl: Registracija je uspela. Sedaj ste prijavljeni.
