Multi-Step Registration (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Registration successful. You are now logged in.
sr: Регистрација је успела. Сада сте пријављени на портал.
