Step by Step (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Continue
ja: 継続

en: Start
ja: 開始

en: Completed
ja: 完了

en: Resume
ja: 再開

en: Not applicable
ja: 適用不可

en: Save and continue
ja: 保存して次へ
