Step by Step (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Continue
he: להמשיך

en: Start
he: התחלה

en: Completed
he: נשלם

en: Resume
he: הפעלה

en: Not applicable
he: לא ישים

en: Save and continue
he: שמירה והמשך
