Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Submit
af: Stuur

en: Group
af: Groep

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Configuration
af: Konfigurasie
