Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Submit
am: አስገባ

en: Group
am: ቡድን

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Modules
am: ሞዱሎች
