Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Group
ast: Grupu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Modules
ast: Preseos

en: Configuration
ast: Configuración
