Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Next
bg: Още

en: Submit
bg: Запис

en: Group
bg: Група

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: remove
bg: Премахване

en: Modules
bg: Модули

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
