Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
