Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Group
bo: ཁག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
bo: བཟོ་ལྟའི་མིང་ལ་དབྱིན་ཡིག་ཆུང་བྲིས་དང་འོག་ཐིག འཕྲེད་ཐིག་ཁོ་ན་སྤྱོད་རོགས།

en: Requires: !module-list
bo: !module-list་དགོས་ངེས་ཡིན།

en: Required by: !module-list
bo: དགོས་མཁན། !module-list
